ELÉVOVÉ

Nejmladší sazeničky na Zahradním městě

IMG_9324.jpg

Kdo seje vítr, sklidí bouři. Jestliže ve Flobu sázíme (na) radost z pohybu napříč Prahou, jsou dožínky opravdovými svátky. Elévové svůj tuhý kořínek prokázali na turnaji v Jasmínové ulici a z pohledu flóry i florbalu rozhodně nepatřili mezi jednoletky.

Oranžová poupata v rozpuku otevírala svým zápasem proti Kutné Hoře celý hrací den. Pro hostující orlíky jsme byli hořkým pelyňkem, vyrovnávajícím gólem vstřeleným spolu se závěrečným hvizdem se sice skóre vyrovnat nepodařilo, ale z hřiště odcházeli rovnocenní soupeři. Prague Tigers si o utkání později s křehkou květenou nebrali servítky. Zaťaté drápy a nastřádaná únava byly nad naše síly. I tak bylo na hřišti k vidění spoustu pěkných sportovních okamžiků.

Na poslední duel se celá družina vypravila posilnit do nedaleké cukrárny. Osvěženi a dobře naladěni jsme stanuli tváří v tvář domácím kouzelníkům. Wizzards, začínající učňové magie, se ke studiu mandragory z Floba ještě nedostali. V závěrečném vystoupení jsme si zlepšili náladu pohledným florbalem, statečná Eliška v bráně vychytala nulu a Tom úspěšně debutoval na střídačce.

Díky všem za hezkou neděli!

Vašek