ELÉVOVÉ

Válec v pěti na střídačce

V dnešním slunném dni jsme se opět nesešli zrovna v nejlepším počtu. Naše pětičlenná družina ve všech zápasech bojovala až proti dvojnásobnému počtu hráčů. O to víc si cením úsilí, které všichni do všech zápasů vložili a dokázali vykouzlit nejen mě, ale i všem přítomným rodičům úsměv na tváři. První zápas jsme zvítězili jednoznačně 12:4. Druhé klání jsme vůbec nezačali dobře, když naši svěřenci prohrávali po prvním poločase 1:4. Ač vše hrálo proti nám, kluci se neskutečně vyhecovali a svou bojovností dokázali srovnat na 4:4. Minutu a půl před koncem jsme dostali smolný gól a řada byla opět na nás. Útočné duo si v poslední minutě vyměnilo krásné přihrávky a srovnalo na konečných 5:5. Poslední duel dne se dlouho držel ve vyrovnané rovině, ovšem po poločase jsme naše zakončení šancí zpřesnili a zvrátili vývoj utkání na naši stranu. Po zápase jsme tak mohli odejít nejen s pocitem radosti ze hry, ale také s pocitem vítězství na tomto turnaji. Ukázali jste, že kvalita je někdy více než kvantita a že kvalita spolu s vaší bojovností je neskutečný válec. Jmenovitě díky Adamovi za jeho přesnost při střelbě gólů, Filipovi a Víťovi za to, že dokázali utvořit neprostupnou obrannou zeď a přidali další góly, Jáchymovi za skvělou bojovnost a nebojácnost, kdy bojoval a několikrát zvítězil (!) v souboji s o dvě hlavy vyšším hráčem a nakonec Fandovi, který absolvoval první turnaj za élevy a popral se s tím, nejen v bráně, na jedničku. Kluci, všem vám patří neskutečné díky za vaši výdrž a ukázání toho, jak se vyhrává srdcem.