STARŠÍ ŽÁCI

Surfařské galapředstavení na vlně živé vody

_SJP4485_1.jpg

Starší žáci prožili víkend jako postavy z poutavých inspirativních filmů. V sobotu nejdřív naslouchali Mirkovi, který se vší parádkou převzal kormidlo u nejstarší posádky. Den poté měnili ve sportovní hale Věry Čáslavské  důsledně slova v činy. 

Tatran nešetřil před vzájemným střetnutím výroky o "vyťukání do prázné brány", ale oranžové komando pasovalo zástupce giganta ze Střešovic do zástupné role kluků v černých dresech. Bezesporu nejlepší týmový výkon poslední doby by zasloužil ozdobit vítězstvím, ale i remíza po nešťasně inkasovaných brankách nezkazila parádní celkový dojem. V souboji o první místo ve skupině uspěla těsně 101. Sportovní, ale gólový poměr byl jediný ukazatel, ve kterém jsme zaostali. Bronzový duel provázela řada nepřesností, jako bychom si pořád zvykali na novou pozici dominantního celku. Nicméně nakonec jsme zápas proti Falcons dotáhli do vítězného konce.

Z Černošic si kromě třetího místa vezeme především zjištění, že to jde, když se chce. Moc jsem si turnaj užil, hráče dle ohlasů florbal zase baví a rodiče se zdáli spokojení.

Tak to má být a věřte tomu, že to tak i bude!!

Díky

Vašek