MLADŠÍ ŽÁCI

Když se podaří, co se dařit má aneb mladší žáci na Pankráci

_SJP2720.jpg

Poslední březnový víkend přilákal do haly na Pankráci pěknou řádku nejen hráčů, ale také fanoušků a v neposlední řadě vynikajících rodičů, kteří se nezdráhali pomoci s údělem pořadatelství.

Příjemnou atmosféru dokreslovala i hra, kterou se hráči v oranžových dresech prezentovali. Nutno říct, že povětšinou se stačilo jen kochat a zatleskat umu, jímž nás naši svěřenci překvapovali. I z těchto důvodů si nakonec z domácího turnaje odnášíme vydřené vítězství za 2 výhry ve skupině a za vítězství v dramatickém duelu s Tygry z Jižního Města, ve kterém se o vítězi rozhodovalo až v posledních sekundách.

mini.jpg

Hlavní třešničkou na dortu byl turnaj v minigolfu na nedaleké Děkance. Velký počet účastníků, a to z velké části i rodičů, sliboval pestrý turnaj. Předpoklady se naplnily a turnaj si, doufám, všichni užili alespoň stejně tak jako my.

Díky všem, kteří v sobotu přiložili ruku k dílu v rámci pořadatelství, díky všem, kteří se zúčastnili doplňkové aktivity v podobě minigolfu a díky klukům za předvedenou hru!

Budu se těšit na příště,

David