DOROSTENCI

Všechno jde, když se chce. Samo se nic neudělá. Ani body na dorosteneckém turnaji.

Vstanu a opařím se čajem. I tak by se dal glosovat sobotní výkon dorostenců. Rozlosování nám přisoudilo roli ranních ptáčat a nedostatek odhodlání odsoudil k utrápenému zahájení víkendu.

Sokol Dobříš rozhodně nepřevedl výkon, který by odráželo konečné skóre 5:0. Na druhou stranu my jsme si pasivním přístupem o podobnou lekci koledovali. Přitom jsme nezačali vůbec špatně, diktovat tempo hry pouze prvních pět minut však bohužel nestačí. Zbytek hracího času se rozplynul ve zmaru a odevzdání, takže závěrečný hvizd vyprovodil do šaten zmoklé slepice namísto hrdých dravců.

Do dalšího vystoupení bylo potřeba něco změnit a hlavně vytěsnit pachuť. Tvrdý střet s realitou podnítil  zajímavou diskuzi, kabina se semkla, každý přijal nově definovanou roli. Snaha přenést maximální iniciativu na soupeře z Kladna vycházela prakticky dokonale. Nebýt tří výpadků, postarali bychom se o největší překvapení dne. I přes porážku 1:3 se rozhodně podařilo napravit reputaci. Příště prosím od začátku zopovědně a hlavně naplno.

Vašek

FOTOGRAFIE Z TURNAJE ZDE.