MLADŠÍ ŽÁCI

Stříbrný úspěch na Barrandově

_SJP8043.jpg

V neděli se nás na pražském Barrandově sešlo opravdu hodně. Celá naše družina se skládala dohromady z 12ti válečníků a tudíž byla od všech jedinců vyžadována vysoká výkonnost. 

Ta se projevila hned v prvním zápase s domácími gladiátory - Spartou, se kterou jsme se hodně dlouho přetahovali, ovšem pět minut před koncem jsme třemi góly strhli vítězství na svou stranu a otěže již nepustili.

Druhé utkání proti soupeři z Jesenice bylo zahájeno opět zdařilým vstupem do utkání, jenže jsme po pěti minutách ze svého výkonu slevili a soupeř začal dotahovat několikagólové manko. To ovšem oranžová lavina nepřipustila a v druhém poločase jasně dominovala a nadělila soupeři nepopulární "desítku".

V cestě za celkovým vítězstvím v turnaji stáli Bohové z Olympu. Ti už byli nad naše síly, ovšem zápas to byl vskutku pěkný, plný individuálních i kombinačních akcí se šťastným koncem pro soupeře.

Z prohry v posledním zápase si těžkou hlavu dělat nemusíme. Upřímně můžu říct, že se mi výkon líbil, všichni bojovali a užili si báječné nedělní dopoledne. Příště, na domácím turnaji, věřím v příčku nejvyšší :-)

Díky,

David