MLADŠÍ ŽÁCI

Umění příjemného. Mladší žáci ve svátečním duchu.

_SJP8026.jpg

Poslední klání v tomto kalendářním roce bylo v režii Floba. K organizátorskému stolku zasedli fantasticky přičinliví rodiče, halou se rozléhaly koledy a celkově se dařilo přistupovat k turnaji na úrovni sportovně-společenské.

Klid v duši a mírumilovnost odrážející se v našich tvářích však nebyly nejlepší výbavou pro střet s družinou Jesenice. Slibný náskok z úvodu utkání ukolébal už tak dřímající střídačku do polospánku a překypujíc blažeností začali jsme se dostávat do čím dál úpornější nepohody. Zcela bez ohledu na nedělní zvyklosti, řádil soupeř jako smyslů zbavený a na jeho mocný finiš už nepřišla řádná odpověď. Porážka v zahajovacím duelu nám znemožnila celkový triumf, ale pořád se bylo třeba postavit čelem ke zbývající porci zápasů a cukroví.

Šance zlepšit si reputaci vyšla hned vzápětí na výbornou. Olymp vzdoroval z pocitu povinnosti. Více než houževnatá, spíše důstojná hra skončila jednoznačně ve prospěch domácích. Oproti tomu boj o bronz vykazoval všechny známky zápasu. Úleva a radost nakonec dokreslily povznášející atmosféru, která byla hlavním cílem.

Přeji všem pohodové svátky a úspěšný start do roku 2019. Budu na Vás v Japonsku myslet.

Díky,

Vašek