STARŠÍ ŽÁCI

STRŽI opět na vrcholu.

V neděli na starší žáky čekal další turnaj, který jsme tentokrát sehráli před domácím publikem. Vzhledem k neúčasti jednoho z týmů nás ve skupině čekal souboj rovnou o postup do finále. V něm jsme se postavili proti pražským Drakům. Vstup do zápasu byl opět i přes veškerou snahu tomu předcházet vlažný a soupeř rychle vedl 2:0. Snížení ještě do první přestávky nás však uklidnilo a od druhé třetiny jsme převzali otěže zápasu a v poklidu dokráčeli k vítězství 7:3. Ve finále nás nakonec oproti očekáváním čekala bitva s Jesenicí, která byla od pohledu vybavená velmi dobře fyzicky, takže jsme se rozhodli se soupeřem nehrát nahoru dolů, ale počkat na jejich chyby a trestat z protiútoků. Vyrovnaný zápas provázela spousta osobních soubojů, ze kterých konečně k naší radosti vycházíme mnohdy úspěšně. Tentokrát při nás stála i tolik vrtkavá paní Štestěna, když několikrát zvonila tyč naší branky. Nakonec po hezkých gólech vítězíme 3:1 a opět si připisujeme vítězství v turnaji a postup do lepšího koše. Na tréninku nás tedy čeká spousta práce, abychom potvrdili příslušnost ve vyšším koši a pokusili se opět předvést dobrý výkon. V neposlední řadě patří velký dík všem rodičům, kteří moc pomohli s pořádáním turnaje. Na dalším turnaji se těším na viděnou.