STARŠÍ ŽÁCI

Strži odehráli náhradní turnaj v Novém Strašecím

Nahrazovaný turnaj z předminulého týdne z důvodu pořadatelské neshody se správcem kladenské haly jsme odehráli v neblízkém Novém Strašecím. Celý turnaj byl herně velmi divácky atraktivní. Objevovali se akce, které stály za potlesk nejednomu divákovi. V základní skupině nás čekali dva soupeři, kteří nás zatím vždy poráželi. Nebylo tomu jinak ani dnes. Bohužel jsme nedokázali vytvořit dostatečný odpor, který by nám zajistil vyrovnanější průběh celé skupiny. Na vině byla nejspíš nekonzistentnost výkonu a drobné chyby, které soupeři rádi využívali v náš neprospěch.

Přímočará hra, kterou považuji za náš dlouhodobý problém tak nevytvořila dostatek střeleckých příležitostí, které by mohli výsledek soupeře duplikovat či převýšit. Snaha tvořit hru po půlkružnici se středem na soupeřově brankové čáře vzešla v niveč.

Poslední zápas o 5.místo proti Falconu nedopadnul jinak než též "papírově".  Vyhráli jsme o devět gólů a ve snaze kompenzovat předchozí výsledky, jsme občasnými útočnými akcemi předváděli výkony, za které by se nikdo z hráčů této kategorie nemusel stydět.

Díky