STARŠÍ ŽÁCI

Novoroční boje Stržů v Radlicích

_SJP2561.jpg

Úvodem musím poznamenat, že jsme celý turnaj odehráli pouze v 10 a poslední zápas dokonce v 9 lidech. Ostatní týmy měly vždy téměř dvakrát více hráčů, než Flobo. Již za to kluci zasluhují velikou pochvalu.
První polovinu prvního zápasu s Kladnem jsme sehráli takticky velmi dobře a díky prvnímu vstřelenému gólu jsme po přestávce nastupovali do druhé poloviny za nerozhodného stavu 1:1. Kladno nabralo postupně velkou převahu. Výsledkem byl náš faul a následné oslabení. Tlak Kladna trval až do chvíle, kdy jsme se dostali do brejku a po faulu Kladna a následných protestech byli postupně vyloučeni tři jejich hráči. V dalších minutách hráči Kladna, ani jejich trenér, neunesli tíhu situace a na trestnou lavici putovali další tři hráči. Jejich trenér dostal červenou kartu.
Z několikanásobné přesilovky jsme však dokázali vytěžit pouze jeden gól a vyhráli tak 2:1.
Druhý zápas s Tatranem byl jako špatný sen. Prohráli jsme 0:7. Díky tomuto výsledku jsme skončili ve skupině na třetím místě.
Třetí zápas s FBC Panthers jsme začali velmi dobře, ale po jedné chybě a dalším smolném gólu jsme v první třetině prohrávali 0:2. Od té doby šel výkon celého týmu neuvěřitelně nahoru a tak zápas skončil zaslouženou remízou 3:3. Nájezdy jsme vyhráli 2:1 a udrželi se tak v současném koši.

_TK