ELÉVOVÉ

ELÉVOVÉ VÁLÍ I ZA HRANICEMI HLAVNÍHO MĚSTA!

IMG_0478.JPGu.JPG

Do multifunkční sportovní haly Hlubočinka jsme dorazili jako tajemná výprava. Nikdo z pozorovatelů si totiž podle našeho skromného počtu nemohl být jistý, jestli jsme zástupci individuálního nebo kolektivního sportu. S jedním (slovy jedním) hráčem na střídání jsem nakonec dokázali uhájit druhý výkonnostní koš a sklidili zasloužené uznání soupeřů.

Středočeská skupina byla doslova výbušná. Nejprve střelci z Unhoště. Naposledy jsme proti dobře stavěným chasníkům odcházeli s pocitem do kouta zahnané lovné zvěře. Ne však tentokrát. Než stačili zamířit, dávno jsme byli o dva kroky vpředu. Náš mezi všechny členy týmu rovnoměrně rozložený výkon nakonec o jednu branku nestačil na příspěvky výrazných individualit protivníka, ale hodnotit zápas jinak než pozitivně nepřipadalo v úvahu!

Kladenští kanonýři patří mezi špičky ve svém oboru. Naši kluci se potřebují naučit prohrávat, přijmout nepříznivý výsledek a nenechat se otrávit, protože přes všechny vášně je to pořád jenom hra. Kdo jiný by měl udělit cennou lekci, než ti opravdu nejlepší...?

V boji o udržení stál v cestě pořádající Start98. Znovu se potvrdilo, že když jde do tuhého, dokáže se Flobo semknout a zabrat. Ríša v bráně hlídal jako zkušený mazák. Filda neúnavně odebíral míčky a zakládal útočné akce. Víťa řídil hru a vnášel do kombinace nápad. Maty využíval techniky a přehrával o hlavu vyšší soupeře. Áďa proměňoval šance a bral na sebe zakončení.

...a já? Já jsem nešetřil chválou a znovu si uvědomil, že je čest řídit takhle kvalitní skupinu!

Vašek